3-5 MARCA 2017
EXPO XXI Warszawa
ul. prądzyńskiego 12/14

Partnerzy Medialni

 

 scigacz.plŚCIGACZ.PL – największy Serwis internetowy o tematyce motocyklowej. Serwis ma na celu promocję motocykli, skuterów, pojazdów ATV oraz wszystkich aspektów życia, związanych z wykorzystaniem tych pojazdów. Co miesiąc czyta go blisko 500 tys. użytkowników, co daje mu 3 miejsce w kategorii motoryzacyjnej.  
WWW.ŚCIGACZ.PL

 

 

motogen4Motogen.pl – najlepszy portal, poruszający tematykę motocykli, skuterów oraz wszystkiego, co z nimi związane. Na jego łamach znajdziecie testy, porównania jednośladów oraz akcesoriów motocyklowych, a także wszelkiego rodzaju porady i nowości rynkowe. Motogen.pl to także forum, giełda, informacje o sporcie i turystyce motocyklowej, historia jednośladów, prezentacja modeli używanych, ale przede wszystkim kompendium wiedzy i źródło informacji.
www.motogen.pl

 

swiatmotocykli"ŚWIAT MOTOCYKLI" jest wiodącym polskim miesięcznikiem o tematyce motocyklowej. Przedstawia on szerokie spektrum życia motocyklowej subkultury. Od testów najnowszych jednośladów po porady techniczne dotyczące używanych motocykli. Od informacji ze świata po relacje z krajowych imprez motocyklowych. Do tego stały kącik historyczny. W każdym numerze aktualne informacje ze świata sportu, tego rangi mistrzostw świata i tego z poziomu ligi okręgowej. 
www.swiatmotocykli.pl

 

wawa plRadio WAWA - promujące się hasłem "Zawsze Polska Muzyka", to jedyna stacja w Polsce grająca wyłącznie polską muzykę. Nadawanie w tym formacie rozpoczęła w 15 listopada 2004 roku. W Radiu WAWA usłyszycie utwory polskich wykonawców z ostatnich 25 lat, przede wszystkim z gatunków pop, pop-rock. Nie zawiodą się miłośnicy innych nurtów, którzy w Radiu WAWA również znajdą coś dla siebie. Radio WAWA swój program adresuje przede wszystkim do młodych i aktywnych słuchaczy. Na antenie występują zawsze uśmiechnięci i pozytywnie zakręceni prowadzący, u których codziennie można zdobyć płyty polskich artystów oraz atrakcyjne nagrody. Radio WAWA to stacja, która jest blisko swoich słuchaczy. Pasma programowe Radia WAWA to "Z Parą od rana", „DeDektyw Inwektyw”, "Najlepsze Polskie Przeboje", "Polska Jazda" oraz "Muzyczne Party". Poza polską muzyką, stacja nadaje najważniejsze informacje z kraju i ze świata, informuje o wydarzeniach lokalnych, pogodzie i utrudnieniach na drogach. Słuchacze znajdą w niej także wieści ze świata kultury, rozrywkę, plotki i dużo dobrej zabawy. Program stacji, adresowany głównie do młodych i aktywnych słuchaczy jest emitowany w Warszawie, Krakowie, Łodzi, Toruniu, Rzeszowie, Szczecinie, Ostrołęce, Nowym Sączu, Jeleniej Górze, Gdańsku, Opolu i Wrocławiu. Priorytetem jest tematyka lokalna. Stacja promuje lokalne inicjatywy i wydarzenia

 

otomotoOTOMOTO -  największa baza ogłoszeń motoryzacyjnych w Polsce. Na Otomoto co minutę pojawia się 20 nowych ofert, a w sumie każdego dnia serwis notuje ponad 100 tys. przeglądających osób.
WWW.OTOMOTO.PL
 

 

motormaniaMOTORMANIA – miesięcznik o tematyce motocyklowej 
WWW.MOTORMANIA.COM.PL

 

 

 

 

 
 moto wizjaMotowizja - to kanał dla wszystkich pasjonatów motoryzacji. W ofercie ma ponad 10 produkcji polskich oraz ponad 30 wyselekcjonowanych europejskich i amerykańskich formatów. To wyjątkowa telewizja, która przez 24 godziny na dobę daje Ci pełen obraz świata motoryzacji. Kanał prezentuje spojrzenie na technologię, ekologię oraz nowości świata motoryzacji, a także niezapomniane spotkania z legendami i klasykami. Stacja oferuje interesujące polskie programy, zarówno dla wielbicieli czterech (Motojazda – Garaż Motowizji, gdzie nowości na drogach testuje Marek Wieruszewski, Łukasz Siudak z najciekawszymi wydarzeniami z motosportu – w Motowizja Sport News oraz Piotr Zelt z programem Na Osi prezentującym ciężką motoryzację) jak i dwóch kółek (Motoślad, którego gospodarzem jest Aleksander 'Ostry' Ostrowski, Akademię AJP czyli zabawa z enduro oraz Przyjazne Motocyklistom – program prowadzony przez Roberta Skawińskiego i Darka Felis-Obryckiego). Motowizja to także wielkie sportowe emocje: jedyne w polskiej telewizji transmisje z wyścigów serii Monster Energy NASCAR Cup Series, DTM, ADAC GT Masters – komentowane przez Łukasza Siudaka, Natalię Kowalską i Szymona Tworza, a także relacje z rajdów WRC, wyścigów Formuły E, Porsche Carrera Cup, Audi TT Cup.
Motowizja dociera do ponad 4 mln gospodarstw domowych, czyli do 12 milionów Polaków osiągając zasięg techniczny na poziomie 30%. Obecnie Motowizja jest dostępna w dystrybucji satelitarnej na platformie nc+ na pozycji 124, w Orange TV – pozycja 128 oraz 136, w jakości HD w UPC – pozycja 516 oraz 572, w Vectra – pozycja 215, w Multimedia Polska – kanał 127 oraz w sieci TOYA na kanale 32, w ofercie PLAY NOW a także w innych sieciach kablowych, m.in. Elsat, Echostar, Evio, InterArena, Emtronik, Videostar. Wyłącznym dystrybutorem kanału jest Frame by Frame.
www.motowizja.pl
www.facebook.com/motowizja

 

LogoBB2„Bike&Business” jest specjalistycznym kwartalnikiem o tematyce technicznej. Głównymi tematami poruszanymi na jego łamach są zagadnienia związane z naprawą i diagnostyką motocykli, wyposażeniem naprawczym oraz rynkiem motocyklowym. Czasopismo tworzone jest we współpracy z redakcją tytułu „Bike und Business”, na licencji którego się ukazuje.
Grupa czytelnicza: Główną grupą czytelników „Bike&Business” są pracownicy serwisów oraz sieci handlowych funkcjonujących na rynku motocyklowym. Czasopismo adresowane jest również firm zaopatrujących branżę motocyklową w części i akcesoria, chemię motocyklową oraz wyposażających warsztaty motocyklowe w sprzęt naprawczy i diagnostyczny.
Tematyka pisma: Informacje z zakresu techniki motocyklowej i technologii serwisowania, dostępnych na rynku narzędzi i urządzeń do wyposażenia warsztatu, części zamiennych, akcesoriów i materiałów eksploatacyjnych. Informacje na temat branży motocyklowej.

 

 

patroni medialni

na górę